EC5645ETTTS-25.000M TR
Description
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EC5645ETTTS-25.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):7mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E3-25NX75.000000T
SiT3372AI-4E3-25NX75.000000T
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-2E2-28NU25.000000X
SiT3372AI-2E2-28NU25.000000X
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
SiT3373AC-4E9-30NG222.527472X
SiT3373AC-4E9-30NG222.527472X
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
EC5645ETTTS-25.000M TR
EC5645ETTTS-25.000M TR
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD