EC2645TS-25.000M TR
Description
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EC2645TS-25.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)