EC5645ETTTS-27.000M TR
Description
OSC XO 27MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EC5645ETTTS-27.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:27 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):7mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)