EB13E2H2H-25.000M TR
Description
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EB13E2H2H-25.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2E2-33NU345.600000X
SiT3373AC-2E2-33NU345.600000X
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
SiT3372AI-1B2-33NE163.840000X
SiT3372AI-1B2-33NE163.840000X
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
SiT9365AC-1B2-33N98.304000T
SiT9365AC-1B2-33N98.304000T
XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL
EB13E2H2H-25.000M TR
EB13E2H2H-25.000M TR
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
TGF15-07870787-020
TGF15-07870787-020
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PINK
CABLE BULKHEAD S-VIDEO 180MM