EC5645ETTTS-50.000M TR
Description
OSC XO 50MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EC5645ETTTS-50.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):8mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AE-FD-33VT-19.440000F
SiT5156AE-FD-33VT-19.440000F
XTAL OSC VCTCXO 19.4400MHZ