EPCC-BS-60-250-12P-A
DataSheet
EPCC-BS-60-250-12P-A PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8983B108
8983B108
GEARMOTOR 63.5 RPM 12V
L12-10-50-6-P
L12-10-50-6-P
L12-P MICRO LINEAR ACTUATOR
LS-00085
LS-00085
1067 RPM DC METAL GEAR MOTOR
1210Y0500122JAT
1210Y0500122JAT
CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 1210
C13083_PF-SOCKET
C13083_PF-SOCKET
BASE RND 38MM DIA 5.5MM WHITE