11K5020-KCAG
Manufacturer
Grayhill, Inc.
VIGOR # :
Description
KNOB PLASTIC 1.5" DIA GRAY
Catalog
Accessories
DataSheet
11K5020-KCAG PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Knob - Gray
For Use With/Related Products:Rotary Switches and Encoders
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MOUNTING FLANGE METAL
PVA6L-PVA6-HEX16
PVA6L-PVA6-HEX16
PVA6/PVA6L HEXNUT
88M2019-1
88M2019-1
PANEL GASKET 20 KEY UNDER PANEL
SMHC2511-3R3MHF
SMHC2511-3R3MHF
3.3UH, 20%, 28MOHM, 13.5AMP MAX.
11K5020-KCAG
11K5020-KCAG
KNOB PLASTIC 1.5" DIA GRAY
EDSTLZ1555/4
EDSTLZ1555/4
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM
AOZ2002PI
AOZ2002PI
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO