D2E097-CB01-02
Description
FAN BLWR CENT 144X140MM 230VAC
DataSheet
D2E097-CB01-02 PDF
Type Description
Series:D2E097
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:230VAC
Size / Dimension:Rectangular - 144mm L x 137mm H (97mm Dia)
Width:140.0mm
Air Flow:106.0 CFM (2.97m³/min)
Features:-
Noise:47.0dB(A)
Power (Watts):42.00W