G9225X12B-FSR-EM
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X25MM IP57 12VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
G9225X12B-FSR-EM PDF
Type Description
Series:G9225
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:66.0 CFM (1.85m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)