KD1205PHB1.(2).GN
Description
FAN 50X50X15 12VDC 2BALL
DataSheet
KD1205PHB1.(2).GN PDF
Type Description
Series:KD
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H
Width:15.00mm
Air Flow:17.0 CFM (0.476m³/min)
Static Pressure:0.230 in H2O (57.3 Pa)
Features:-
Noise:33.0dB(A)
Power (Watts):1.5 W