MR9238E12B1-FSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MR9238E12B1-FSR PDF
Type Description
Series:MR9238
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:173.0 CFM (4.84m³/min)
Static Pressure:1.540 in H2O (383.6 Pa)