G1238L48B-FSR-EM
Description
FAN AXIAL 120X38MM IP57 48VDC
DataSheet
G1238L48B-FSR-EM PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:107.0 CFM (3.00m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)