G8015X24B-RGR
Description
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC
DataSheet
G8015X24B-RGR PDF
Type Description
Series:G8015-G
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:15.30mm
Air Flow:43.0 CFM (1.20m³/min)
Static Pressure:0.230 in H2O (57.3 Pa)