F1238L12B2-FSR-WS-L28
Description
FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE
DataSheet
F1238L12B2-FSR-WS-L28 PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:94.0 CFM (2.63m³/min)
Static Pressure:0.170 in H2O (42.3 Pa)