TMS48C121-10DZ
Description
VIDEO DRAM, 128KX8, CMOS, PDSO40
Catalog
Memory
DataSheet
TMS48C121-10DZ PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
25AA020AT-I/MC
25AA020AT-I/MC
IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8DFN
IS46DR16128C-3DBLA1
IS46DR16128C-3DBLA1
IC DRAM 2GBIT PARALLEL 84TWBGA
RM24C32DS-LMAI-T
RM24C32DS-LMAI-T
IC CBRAM 32KBIT I2C 1MHZ 8UDFN
RGP15G-E3/54
RGP15G-E3/54
DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO204AC
AK672/2-3-BLACK
AK672/2-3-BLACK
CABLE USB 2.0 A-B MALE BLACK 3M