G1225H12B4-FSR-EM
Description
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
G1225H12B4-FSR-EM PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:87.0 CFM (2.44m³/min)
Static Pressure:0.180 in H2O (44.8 Pa)