MR8025H12B1-FSR
Description
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
MR8025H12B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:60.0 CFM (1.68m³/min)
Static Pressure:0.290 in H2O (72.2 Pa)