OD5015-24MSS
Description
FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
DataSheet
OD5015-24MSS PDF
Type Description
Series:OD5015
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H
Width:15.00mm