MR8025L12B1-FSR
Description
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
MR8025L12B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:44.0 CFM (1.23m³/min)
Static Pressure:0.150 in H2O (37.3 Pa)