OD6025-12MSS02A
Manufacturer
Orion Fans
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
OD6025-12MSS02A PDF
Type Description
Series:OD6025
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:25.00mm