RER225-63/18/2TDMP
Description
225 X 99 MM DC CENTRIFUGAL FAN
DataSheet
RER225-63/18/2TDMP PDF
Type Description
Series:RER225TD
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Round - 225mm Dia
Width:99.00mm