MR6025X24B1+6-RSR
Description
DC FAN AXIAL 60X60X25MM 24V W/TA
DataSheet
MR6025X24B1+6-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:25.50mm
Air Flow:39.2 CFM (1.10m³/min)
Static Pressure:0.730 in H2O (181.8 Pa)