TG-A482K-320-320-0.2-0
Manufacturer
t-Global Technology
VIGOR # :
Description
THERM PAD 320MMX320MM RED
Catalog
Thermal - Pads, Sheets
DataSheet
TG-A482K-320-320-0.2-0 PDF
Type Description
Series:H48-2K
Package:Box
Part Status:Active
Usage:-
Type:Conductive Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0080" (0.203mm)
Material:Silicone
Adhesive:-
Backing, Carrier:-
Color:Red
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.8W/m-K