TG-APC94-100-100-2.0-0
Description
THERM PAD 100MMX100MM RED
DataSheet
TG-APC94-100-100-2.0-0 PDF
Type Description
Series:PC94
Package:Box
Shape:Square
Outline:100.00mm x 100.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Backing, Carrier:-
Color:Red
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.0W/m-K