TGF50-07870787-059
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE
DataSheet
TGF50-07870787-059 PDF
Type Description
Series:TGF50
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0591" (1.500mm)
Backing, Carrier:-
Color:White
Thermal Resistivity:0.70°C/W
Thermal Conductivity:5.0W/m-K