
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | N700 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Thermally Conductive |
| Type: | Interface Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.0591" (1.500mm) |
| Material: | Non-Silicone |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Red |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 3.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of N700B-320-320-1.5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PAD SOFTFLEX B016 1MM 400X200MM
THERMAL PAD 190X140MM DARK GREY
THERM PAD 288MMX192MM WHITE
XTAL OSC XO 74.9900MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
BASIC SWITCH