TG-A486G-320-320-0.5-0
Description
THERM PAD 320MMX320MM GRAY
DataSheet
TG-A486G-320-320-0.5-0 PDF
Type Description
Series:H48-6G
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0197" (0.500mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:Tacky - Both Sides
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.0W/m-K