TG-A6200-10-10-4.0
Description
THERM PAD A6200 10X10X4MM
DataSheet
TG-A6200-10-10-4.0 PDF
Type Description
Series:TG-A6200
Package:Bulk
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:10.00mm x 10.00mm
Thickness:0.157" (4.00mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.2W/m-K