TG-APC93-320-320-1.5-0
Description
NON-SILICONE THERMAL PAD 320X320
DataSheet
TG-APC93-320-320-1.5-0 PDF
Type Description
Series:PC93
Package:Bulk
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0591" (1.500mm)
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:2.1W/m-K