COH-1019LVC-200-05-1NT
DataSheet
COH-1019LVC-200-05-1NT PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.0200" (0.508mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.9W/m-K