SPK10-0.006-00-46
Description
THERM PAD 31.75MMX31.75MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-46 PDF
Part Status:Active
Usage:Rectifier
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:31.75mm x 31.75mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K