AF500-707005
Description
THERM PAD 70MMX70MM 1 SHEET=15PC
DataSheet
AF500-707005 PDF
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:70.00mm x 70.00mm
Thickness:0.0197" (0.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:3.0W/m-K