COH-1016LVC-400-05
DataSheet
COH-1016LVC-400-05 PDF
Shape:Square
Outline:400.00mm x 400.00mm
Thickness:0.0200" (0.508mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - Both Sides
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.9W/m-K