TG-A373L-300-300-2.0-1A
Description
THERM PAD 300MMX300MM W/ADH YLW
DataSheet
TG-A373L-300-300-2.0-1A PDF
Type Description
Series:L37-3L
Shape:Square
Outline:300.00mm x 300.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:Adhesive - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.5W/m-K