TG-A4500-325-325-2.5
Description
SILICONE THERMAL PAD 325X325X2.5
DataSheet
TG-A4500-325-325-2.5 PDF
Shape:Square
Outline:325.00mm x 325.00mm
Thickness:0.0984" (2.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.5W/m-K