COH-4065LVC-200-30-1NT
DataSheet
COH-4065LVC-200-30-1NT PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.118" (3.00mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.5W/m-K