COH-4000LVC-400-10
DataSheet
COH-4000LVC-400-10 PDF
Shape:Square
Outline:400.00mm x 400.00mm
Thickness:0.0390" (0.991mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - Both Sides
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.5W/m-K