COH-3114LVC-200-30
DataSheet
COH-3114LVC-200-30 PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:8.2W/m-K