SP400-0.009-00-11
Description
THERM PAD 33.32MMX19.35MM GRAY
DataSheet
SP400-0.009-00-11 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-66
Type:Pad, Sheet
Shape:Rhombus
Outline:33.32mm x 19.35mm
Thickness:0.0090" (0.229mm)
Color:Gray
Thermal Resistivity:1.40°C/W
Thermal Conductivity:0.9W/m-K