AFY240320A0-2.8N6NTM
Description
2.8 TN TFT 240X320 450NITS
DataSheet
AFY240320A0-2.8N6NTM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:57.60mm W x 43.20mm H