SK-ARMADILLO-43T
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
KIT ARMADILLO43 4GB MICROSD CARD
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-ARMADILLO-43T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Not For New Designs
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H