COH-4000LVC-400-05-1NT
DataSheet
COH-4000LVC-400-05-1NT PDF
Shape:Square
Outline:400.00mm x 400.00mm
Thickness:0.0200" (0.508mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.5W/m-K