RE-100H-200-10
DataSheet
RE-100H-200-10 PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.0390" (0.991mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Adhesive - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:2.0W/m-K