COH-3114LVC-400-20
DataSheet
COH-3114LVC-400-20 PDF
Shape:Square
Outline:400.00mm x 400.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:8.2W/m-K