COH-1016LVC-400-30-1NT
DataSheet
COH-1016LVC-400-30-1NT PDF
Shape:Square
Outline:400.00mm x 400.00mm
Thickness:0.118" (3.00mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.9W/m-K