COH-4065LVC-200-20
DataSheet
COH-4065LVC-200-20 PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - Both Sides
Backing, Carrier:-
Color:Reddish Brown
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.5W/m-K