COH-4000LVC-200-30
DataSheet
COH-4000LVC-200-30 PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.118" (3.00mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - Both Sides
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.5W/m-K