COH-4065LVC-200-10-1NT
DataSheet
COH-4065LVC-200-10-1NT PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.0390" (0.991mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - One Side
Backing, Carrier:-
Color:Reddish Brown
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.5W/m-K