TL-DY-175180
Manufacturer
Jameson LLC
VIGOR # :
Description
THROW LINE 180' 1.75MM DIA 12PK
Catalog
Accessories
DataSheet
TL-DY-175180 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Throw Line
For Use With/Related Products:Tru Shot™ Launcher
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FCCN-250
FCCN-250
FIBER END-FACE FERRULE CLEANER F
5A SM
5A SM
BLADE HANDLE ACRYLIC SM FIT
87920
NYLON CHOKER ANCHORAGE CONNECTOR
TL-DY-175180
TL-DY-175180
66312
5 BY 3/8-IN CENTER PUNCH
CNY17F-4XSM
CNY17F-4XSM
OPTOISO 5.3KV TRANSISTOR 6SMD
CONN HDR STRIP POST 3POS TIN