1SNK536010R0000
Description
POW SNK SCREW
DataSheet
1SNK536010R0000 PDF
Disconnect Type:-
Number of Positions:4
Number of Levels:1
Terminal - Width:36.0mm
Termination Style:Screw
Current - IEC:415 A
Voltage - IEC:1000V
Current - UL:380 A
Voltage - UL:1000V